Stoły

Nowoczesne stoły drewniane 

W naszym asortymencie znajdziesz nowoczesne stoły drewniane. Stół to najważniejszy domowy mebel. Przy nim skupia się życie rodzinne, rozumiane jako wspólne posiłki, długie rozmowy i  tradycyjne uroczystości. Dlatego tak ważne, by stół był nie tylko praktyczny i wygodny, ale powinien być również piękny. Takie właśnie są projektowane przez nas nowoczesne stoły drewniane. Solidny blat, wykonany z wysokiej jakości drewna dębowego, gwarantuje trwałość i wytrzymałość idącą w długie lata. Oszczędne w wyrazie nogi wykonano ze stali malowanej proszkowo, nadając całości lekkość i nowoczesny wymiar.

Nasze stoły powstają jedynie z drewna i stali. Przy ich budowie nie stosujemy tworzyw sztucznych, płyt meblarskich oraz oklein imitujących szlachetne faktury. Nie ma takiej potrzeby, ponieważ naturalne drewno dębowe stanowi kwintesencję szlachetności na każdym polu – również tym estetycznym. Wielkim atutem naszych stołów jest ich niespotykana wytrzymałość. Stal i dębina uchodzą niemal za synonimy siły i odporności. Właśnie dlatego oferowane przez nas nowoczesne stoły drewniane mają szansę służyć nie tylko Tobie, ale też Twoim dzieciom oraz wnukom.

Stół X, stół DD i wiele winnych

Nasi projektanci pracują nad tym, by produkowane przez  nas meble cechowały się oryginalnym kształtem. Pośród modeli, które przygotowaliśmy, warto zwrócić uwagę na stół X oraz DD. Skąd te nazwy? Spieszymy z odpowiedzią. To nie tylko zwykłe symbole i sygnatury, ale też próba podkreślenia najbardziej charakterystycznych cech konkretnych modeli. Stół X zawdzięcza swoją nazwę smukłym nogom, które układają się w kształt rzeczonej literki, natomiast DD to mebel, który z powodzeniem używać można jako stół konferencyjny. Kiedy spojrzysz na blat z góry, dostrzeżesz zaokrąglone krawędzie. Krótsze boki wygięte są w kształt łuku, co może nasuwać skojarzenia z literą, a w zasadzie literami „D”, które zwrócone są do siebie „plecami”. Warto podkreślić, że według tego klucza nazywamy również inne nasze wyroby, by wspomnieć choćby nowoczesne lampy

Stoły drewniane, które projektujemy, to meble, które z powodzeniem wpisują się w praktycznie każdy typ wnętrza. Dobrze grają z przestrzenią nowoczesną, utrzymaną w duchu poprzemysłowym, ale komponują się również z klimatem obiektów historycznych. 

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Stół X

Cena 5 000,00 zł

Opis produktu:

Stół jadalniany z blatem z litego drewna.

Materiały:

  • blat -...

Stół A

Cena 5 000,00 zł

Opis produktu:

Stół jadalniany z blatem z litego drewna.

Materiały:

  • blat -...

Stół O

Cena 4 200,00 zł

Opis produktu:

Okrągły stół jadalniany z blatem z litego drewna

Materiały:

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło