Stoliki niskie

Stoliki niskie 

W naszym asortymencie znajdziesz także niskie stoliki kawowe. To meble wykonane z wysokiej jakości drewna dębowego oraz stali malowanej proszkowo. Dzięki swoim kształtom i rozmiarom doskonale sprawdzają się nawet w niewielkich pomieszczeniach, nadając im niepowtarzalny klimat oraz dodatkową funkcjonalność. Jeśli masz już dość stolików kawowych projektowanych według nudnej i przytłaczającej sztampy, warto przyjrzeć się naszej ofercie. Niskie stoliki z blatem z dębowego drewna wypadają bezkonkurencyjnie w porównaniu z produkowanymi na masową skalę meblami do samodzielnego składania. Po pierwsze, o czym już wspomniano, powstają jedynie ze szlachetnych materiałów, po drugie zaś przykuwają uwagę oryginalną formą i niepowtarzalnym designem.

Stolik kawowy powinien również cechować się sporą wytrzymałością oraz odpornością na wilgoć i wysokie temperatury. Blaty z drewna dębowego wykonujmy jedynie z materiału, który uprzednio poddano sezonowaniu, a co równie istotne, drewno zabezpieczane jest specjalistycznymi impregnatami i wysokiej klasy olejami. Dzięki temu blaty nie odbarwiają się pod wpływem kontaktu z gorącymi naczyniami, a także nie chłoną wilgoci. 

Stolik U

Również projektowane przez nas stoliki kawowe zawdzięczają swoją nazwę charakterystycznym kształtom elementów konstrukcyjnych. Stoliki U zbudowane są z solidnego blatu opartego o stalową podstawę w kształcie zgeometryzowanej litery. W naszej ofercie znajdziesz meble w zróżnicowanych kolorach, ponieważ w procesie malowania proszkowego możliwe jest nadanie stali dowolnych barw. Również wygląd blatu może być dostosowany do Twoich preferencji, a to dzięki procesowi olejowania. Stosujemy rozmaite mieszanki naturalnych olejów, które nie tylko zabezpieczają blaty przed zniszczeniem i rozsychaniem się, ale w wydatny sposób podkreślają naturalny rysunek słojów i ocieplają barwę materiału. Warto dodać, że w procesie olejowania drewno staję się także aksamitne w dotyku. 

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Stolik U

Cena 1 800,00 zł

Opis produktu:

Stolik kawowy z blatem z litego drewna.

Materiały:

  • blat -...

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło