Regały

Regały

Regały 5mm powstają jedynie z najwyższej jakości materiałów. Nasze meble budujemy ze starannie wyselekcjonowanych gatunków drewna oraz stali i aluminium. Należy wyraźnie podkreślić, że nie używamy płyt meblowych oraz syntetycznych oklein, które jedynie imitują szlachetne powierzchnie. To główny wyznacznik odróżniający nas na tle konkurencji. Chociaż popularne meble do samodzielnego składania pozornie mogą być nawet całkiem podobne do oferowanych przez nas regałów, w większości przypadków produkowane są z materiałów, które tylko udają drewno.

Regały 5mm cechują się niezwykłą wytrzymałością. Dębowe półki z łatwością dźwigają ciężkie książki, segregatory wypełnione dokumentacją, czy oryginalne bibeloty.  Wielkim atutem autentycznego drewna jest również jego ponadczasowość. Regały z drewna doskonale więc komponują się z wnętrzami urządzonymi w nowoczesnym stylu, ale też przestrzeniami utrzymanymi raczej w tradycyjnym duchu. 

Drewno, którego używamy do produkcji, pochodzi jedynie ze sprawdzonych źródeł. Nasi dostawcy doskonale wiedzą, jak je sezonować, my natomiast wiemy, czym impregnować i jak zabezpieczać, by wykonane z niego meble mogły służyć przez lata, a nawet dekady. Wszystkie nasze wyroby są niepowtarzalne, a to dzięki naturalnemu układowi słojów oraz drobnym niedoskonałościom. Dodajmy tylko, że obok regałów prezentowanych w galerii, projektujemy też i produkujemy meble na indywidualne zamówienie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło