projekt

Projekt na wymiar

Projekt na wymiar to propozycja dla tych, którzy poszukują rozwiązań dostosowanych do konkretnych warunków. Jeśli Twoim problemem jest mały metraż albo też kształt mieszkania, który wpływa na jego słabą obstawność, możesz liczyć na naszą pomoc. Zaprojektujemy meble, które nie tylko doskonale wpiszą się co do wymiarów, ale poprzez swój niezwykły charakter nadadzą wnętrzu niepowtarzalny rys i klimat. Projektujemy praktycznie wszystkie typy mebli – meble domowe, meble biurowe, ale też meble stanowiące wyposażenie obiektów użyteczności publicznej. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w hotelach, restauracjach, klubach, ale też bibliotekach, nastrojowych kafejkach oraz stylowych gabinetach.

Realizujemy projekty typowe oraz te bardzo nietypowe! Kochamy wyzwania, dlatego pomysły oryginalne i złożone to nasza specjalność. Doskonale czujemy się w pracy, która pozwala łączyć konkretne kompetencje i umiejętności z szeroką wyobraźnia i zamiłowaniem do kreacji.

Projekty na wymiar wykonujemy jedynie z materiałów najwyższej jakości. Pracujemy w drewnie najszlachetniejszych gatunków, stali oraz aluminium. Nasze meble nie tylko wyglądają na wytrzymałe, ale takie po prostu są. Dodajmy tylko, że projekty na wymiar, które realizujemy, to konkretne meble oraz całe systemy drewnianej zabudowy. Jeśli masz dobry pomysł i potrzebujesz utalentowanych rąk do pomocy, zadzwoń. Z przyjemnością zajmiemy się Twoją sprawą.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło