Dlaczego warto kupować meble od polskich projektantów?

Decydując się na zakup nowych mebli, zwykle bierzemy pod uwagę ich funkcjonalność i jakość wykonania. Chcemy, by służyły przez długie lata, a jednocześnie wpasowały się w obowiązujące trendy. Poszukując idealnych rozwiązań, warto zastanowić się nad zakupem mebli od polskich projektantów. 

Charakteryzują się one tworzeniem z pasją i dbałością o szczegóły, dobrej jakości materiałami, a także nowoczesnym designem, który wpasuje się we wnętrze mieszkania czy domu najbardziej wymagających Klientów.

Tradycja rzemiosła i jakość wykonania

Nie każdy wie, że tradycja produkcji mebli w Polsce jest naprawdę długa. Już w czasach komunistycznych nabyliśmy umiejętności tego rzemiosła, w latach dziewięćdziesiątych udało nam się z powodzeniem wkroczyć na rynek międzynarodowy, dzięki czemu znajdujemy się w czołowej piątce ekspertów meblowych w Europie. Za tak ogromnym sukcesem stoi oczywiście jakość wykonania mebli. Chodzi tutaj zarówno o materiały, które są do tego wykorzystywane, jak i standardy ich wykończenia. Nowoczesne stoły drewniane w 5mm. wykonujemy przede wszystkim z drewna dębowego.

Korzystne ceny i ciekawe projekty

Projekty wykonywane w naszej firmie nawiązują do wspomnianej wieloletniej tradycji rzemieślniczej, ale oprócz tego inspirujemy się też tym, co aktualnie wpisuje się w trendy modowe. Dzięki temu możemy dostarczyć Państwu rozwiązań, które będą nie tylko trwałe, ale również designerskie. Dodatkowo na życzenie klienta możemy zmienić również wymiar lub konfigurację produktu, na przykład wykonać blat do stolika kawowego z innego drewna, niż to, które standardowo znajduje się w ofercie.

Meble tworzone w Polsce dostępne są w korzystnych cenach. Zapewne są nieco droższe od produktów z Chin, ale za ich ceną idzie również jakość. Wysokiej jakości materiały i sposób wykończenia mebli zawsze przemawia za tym, że taka inwestycja jest opłacalna, ponieważ przetrwa przez długie lata. W pracowni 5mm. gwarantujemy prostotę, jeśli chodzi o formę, a do tego solidność w kwestii materiałów i wykonania. Nasze produkty są również niepowtarzalne. Wszystko dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów wraz z ich niedoskonałościami.

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło