Designerskie stoły jako idealna propozycja dla salonu

Szukasz sposobu na nadanie swojemu salonowi wyjątkowego klimatu? A może urządzasz pokój dzienny w nowoczesnym stylu i brakuje Ci elementu, który stanowiłby zwieńczenie całości? Designerski stół doskonale wywiąże się z tego zadania.

Nadaj swojemu salonowi niepowtarzalną atmosferę dzięki designerskim meblom

 

Stoły wychodzące spod ręki projektantów z pracowni 5mm.studio to jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki użytkowej, które ze względu na swój wyrafinowany, a zarazem uniwersalny styl będą doskonale prezentować się w każdym wnętrzu.

Doskonałym przykładem będzie tu stół /\ o prostym dębowym blacie i stalowych nogach. Surowy wygląd czyni go idealnym wyborem do wnętrza w stylu nowoczesnym, a naturalne materiały i brak charakterystycznych zdobień sprawiają, że będzie dobrze prezentował się również w bardziej zachowawczych aranżacjach. Dodatkową zaletą jest tu fakt, że jego nogi zostaną polakierowane na kolor, który sami wybierzemy, mamy więc możliwość estetycznego dopasowania go do pozostałych mebli w salonie.

Jeżeli natomiast poszukujemy stolika kawowego, który będzie funkcjonalny i zarazem atrakcyjny wizualnie, nasze wymagania całkowicie spełni stolik U - stanowiący idealny mariaż finezji i uniwersalności. Dębowy blat spoczywający na stalowej kubicznej bryle układającej się w kształt litery „U” będzie doskonale się prezentować w niemal każdej stylistyce wnętrza - co więcej, także i tu możliwy jest wybór barwy lakieru pokrywającego nogi - możemy więc nie tylko estetycznie dopasować mebel do reszty wystroju, lecz także stworzyć wyjątkowy zestaw, łącząc stolik U ze stołem /\. W ten sposób uzyskamy designerską podstawę dla aranżacji pomieszczenia, definiującą jego styl i otwierającą przed nami szereg możliwości związanych z planowaniem dalszych rozwiązań estetycznych.

Stół to najważniejszy mebel w pokoju dziennym - to przy nim wspólnie spędzamy czas czy spożywamy posiłki. Dlatego to właśnie on stanowi tu najbardziej wyrazisty element wystroju i to on jako pierwszy przyciąga wzrok gości. Zadbajmy więc, by dzięki swojemu niepowtarzalnemu designowi mebel ten uszlachetniał całe pomieszczenie.

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło